5 плюсів раннього вивчення англійської мови

Переваги володіння двома і більше мовами очевидні — це можливість спілкуватися з великою кількістю людей, подорожувати і навчатися за кордоном, отримати цікаву роботу та багато іншого. А якщо вивчати іноземну мову з дитинства, то її можна засвоїти не гірше за рідну.Що дає раннє вивчення мови?

1. Надзвичайно легке засвоєння іноземної мовиДитина цілком природно може опанувати будь-яку іноземну мову, але тільки до певного віку - 8-9 років. Те, що діти засвоюють без будь-яких зусиль в 3-5 років, надалі дається їм дуже важко або взагалі не дається. Те, що дорослі засвоюють важко, діти вивчають, граючись. Те, що дорослі засвоюють із швидкістю равлика, дітям дається майже миттєво.

2. Правильна вимова, майже як у носіяДіти завжди наслідують те, що чують, і у них це виходить на диво добре! Вони здатні сприймати найдрібніші відмінності звуків та інтонацій. Їхні чутливі вуха допомагають їм вловлювати і повторювати складні звуки, які часто важко даються дорослим і навіть підліткам

.3. Зміцнення впевненості в собіДіти постійно вчаться чомусь новому, але вміння спілкуватися на іноземній мові — досвід, який приносить найбільше задоволення в будь-якому віці. Радість від перших успіхів на шляху до оволодіння іноземною мовою може пробудити в дітях великебажання до навчання в цілому. А оскільки мова в ранньому віці засвоюється інтуїтивно і природно, легкість і задоволення, які супроводжують цей процес, підвищуютьу дітей упевненість в собі.

4. Кращі навички читанняДослідження, проведені Йоркським університетом в Канаді, показали, що знання другої мови дає дітям-білінгвам переваги при навчанні читанню. З віком ця перевага не втрачається, а тільки зростає. Та й саме по собі вміння читати на двох мовах вже вражає!

5. Корисне тренування для мозкуВивчення другої мови— відмінна зарядка для мозку, яка допомагає розім'яти і зміцнити його. Вивчати іноземну мову— все одно що водити мозок в спортзал!Якщо Ви хочете, щоб в майбутньому Ваша дитина вільно спілкувалася англійською, необхідно вже в дошкільному віці закласти невелику, але дуже міцну базу англійською мови.І найкраще це зробити з допомогою унікальної методики В. Мещерякової, яка враховує особливості розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Кiлькiсть переглядiв: 249

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.