Матеріально-технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Джерельце» Броварської міської ради Броварського району Київської області, розташований за адресою: м.Бровари Київської обл., вул. Петлюри Симона 13-б, тел. 8 (04594) 6-10-88, створений на підставі рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області за № 259-08-08 від 22.06.2021 р.

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі. Проектна потужність закладу складає 320 місць.Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,30 годинним режимом роботи. У даний час функціонує 10 дошкільних груп і 2ясельні – 400 дітей.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивний майданчик та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, гарячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях харчоблоку.

В закладі дошкільної освіти встановлена система протипожежної безпеки та близкавкозахист є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах єтехнічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою - комплектом «Зразковий дитячий садок», технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога, вчителя-логопеда, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: мультимедійна система, музичний центр, мультиакустична система, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти.

Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому, маніпуляційної, туалетної кімнати та ізолятора на одне ліжко. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює дві медичні сестри. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, універсальний електропривід, електросковорода, жарочна шафа, електроплита на шість комфорок, електроводонагрівач, харчоварочний котел, холодильники с морозильними камерами, протирочно-різальною машиною.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 3 комп’ютером та 4 ноутбуками з підключенням до інтернет мережі,Wi-Fi, 2 магнітофонами, 3 принтерами, сканером, телевізором, 2 мультимедійні дошки та акустичною системою, колонкою до мобільного телефону.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.

wym-1512323077788

wym-1512323329823

Кiлькiсть переглядiв: 534

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.