Отримання медичною сестрою документації для вступу дитини у дошкільний навчальний заклад

Для прийому нових вихованців до закладу дошкільної освіти старшій медичній сестрі необхідно отримати результати проходження дитиною медичного огляду. Для цього дошкільний заклад надає батькам інформацію про те, яку медичну документацію слід підготувати при вступі до закладу.

Відповідно допункту 2.3 Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434, медична документація містить:

· результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, диспансеризації та оздоровлення з висновками спеціалістів (зокрема, заформою № 026/о);

· дані про профілактичні щеплення (за формою № 063/о);

· дані лабораторних досліджень;

· рекомендації щодо режиму на період адаптації дитини в дошкільному навчальному закладі, груп з фізичного виховання, по спостереженню та оздоровленню диспансерних хворих.

Послуговуючись інформацією, наданою фахівцями територіальної дитячої поліклініки, старша медична сестра може планувати свою роботу щодо профілактичних щеплень, лабораторних досліджень тощо.

Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.