Повернутися до звичайного режиму

Правила та ризики відвідування дітьми дошкільної групи на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Правила:

1. Повернення учасників освітнього процесу до закладу освіти можливе лише за наявності інформації щодо задовільного стану здоров’я та відсутності контактів з інфікованими особами згідно поетапного графіку прийому.

2. Приводити до дошкільної групи тільки здорову дитину.

3. Дитина з будь-якими ознаками хвороби залишається вдома!

4. У разі виявлення проявів захворювання у дитини вдома обов’язково повідомити про це вихователя та медичну сестру закладу.

5. Прийом дітей до ЗДО здійснюється до 8.30.

6. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так щоб були покриті ніс та рот.

7. В будівлю закладу батьки не допускаються.

8. Очікування на території повинно бути обмежено.

9. Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний).

10. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2° С або ознаки респіраторних захворювань: при проведенні початкового температурного скринінгу - не допускаються до відвідування; при поточному скринінгу - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

11. Приносити іграшки, будь-які предмети та їжу з дому в ЗДО заборонено.

12. Батьки забирають дітей із закладу після 16.00 години. У разі виникнення необхідності забрати дитину раніше цього часу - батькам необхідно повідомити вихователя про свій прихід до закладу за дитиною за 10 хв. по телефону, щоб супроводжуюча особа вивела дитину з приміщення освітнього закладу.

Ризики:

1. Зміни у емоційному стані дитини, обумовлені обмеженнями фізичних контактів, зменшенням кількості іграшок та сенсорного матеріалу в оточуючому середовищі, обмеженням дитини у діях та проявах.

2. Зараження коронавірусом через безсимптомність протікання хвороби у дітей дошкільного віку.

3. Виникнення тривожних відчуттів під час можливої ізоляції дитини.

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.